Lesroosters


 

Kleutersport, meisjesturnen, selectieturnen en acrogym

 

Maandag

16.30 - 17.30 uur

Acrogym

Jongens, meisjes vanaf 6 jaar

St. Jan-baptistschool

Anemonenweg 17

 

18.00 - 19.30 uur

Selectie turnen *

Vanaf 6 jaar

St. Jan-baptistschool

Anemonenweg 17

Woensdag

16.30 - 17.30 uur

Kleutersport

Leeftijd 4,5,6 jaar

St. Jan-baptistschool

Anemonenweg 17

 

17.30 - 18.30 uur

Meisjesturnen

Leeftijd 9 tot 11 (groep 6,7)

St. Jan-baptistschool

Anemonenweg 17

 

18.30 - 19.30 uur

Meisjesturnen

Leeftijd 12, 12+ (groep 8 en

middelbare school

St. Jan-baptistschool

Anemonenweg 17

 Vrijdag

16.30 - 17.30 uur

17.30 - 18.30 uur

18.30 - 19.30 uur

17.45 - 19.15 uur

Meisjesturnen

Meisjesturnen

Meisjesturnen

Selectie turnen *

Leeftijd 6 en7 (groep 3)

Leeftijd 7 en 8 (groep 4)

Leeftijd 8 en 9 (groep 5)

Vanaf 6 jaar

St. Bonifaciusschool

St. Bonifaciusschool

St. Bonifaciusschool

St. Jan-baptistschool

Kloosterland 5

Kloosterland 5

Kloosterland 5

Anemonenweg 17

     

Zaterdag

09.00 - 10.00 uur

Kleutersport

Meisjes en jongens met de leeftijd

3 en 4 (groep 1)

St. Bonifaciusschool

Kloosterland 5

 

10.00 - 11.00 uur

Kleutersport

Meisjes en jongens met de leeftijd

5 en 6 (groep 2)

St. Bonifaciusschool

Kloosterland 5

 

11.00 - 12.00 uur

Kids gymnastics

English hour Ages 3,4, 5, 6

St. Bonifaciusschool

Kloosterland 5

 

 

 * alleen op uitnodiging van de trainster.

 


Seizoen 2017/2018     Klassiek ballet, Streetdance, Hiphop en Volwassenendans (Street/jazz)

 

Leslocatie: Centrum van beweging, Fabritiuslaan 2 (achterzijde Den Deijlschool).

 

 

Maandag

18.00 - 19.00 

Streetdance 1

6-9 jaar

 

19.00 - 20.00 

Streetdance 2

9-12 jaar          

 

 

 

 

Dinsdag

15.45 – 16.30

Klassiek ballet 1

4-6 jaar

 

16.30 – 17.30 

Klassiek ballet 2

7-10 jaar

 

17.30 – 18.30 

Klassiek ballet 3

11+

 

18.30 – 19.30 

Hiphop

8+

 

19.30 – 20.30 

Hiphop

12+

 

20.30 – 21.30 

Volwassenendans

21+

 

 

 

 

Vrijdag

18.00 – 19.00 

Streetdance 3

12-16

 

19.00 – 20.00 

Streetdance 4

16+

 

20.00 – 21.00 

Streetdance 4 / gevorderd*

16+

 

* de gevorderde groep 4 is een aanvullende les voor leerlingen van groep 4.

 

Jongens en meisjes zijn van harte welkom een gratis proefles te komen volgen.

 


 

Kleuterjudo, Jeugdjudo, Volwassenenjudo, Kamome Ryu, Karate

Woensdag

17.00 - 18.00 uur

Jeugdjudo

Jongens, meisjes 4 - 6 jaar

Centrum van Beweging

Fabritiuslaan 2

 

18.00 - 19.00 uur

Jeugdjudo

Jongens, meisjes 7 - 9 jaar

Centrum van Beweging

Fabritiuslaan 2

 

19.00 - 20.00 uur

Jeugdjudo

Jongens, meisjes 10 - 14 jaar

Centrum van Beweging

Fabritiuslaan 2

 

20.00 - 21.00 uur

bij voldoende animo

Jongens, meisjes 13 - 16 jaar (en ouder)

Centrum van Beweging

Fabritiuslaan 2

 

21.00 - 22.00 uur

senioren (16+)

alleen als er voldoende interesse is.

Centrum van Beweging

Fabritiuslaan 2

Zaterdag

09.00 - 10.00 uur

Kleuterjudo

Jongens, meisjes 4 - 6 jaar

Centrum van Beweging

Fabritiuslaan 2

 

10.00 - 11.00 uur

Jeugdjudo

Jongens, meisjes 6 - 8 jaar

Centrum van Beweging

Fabritiuslaan 2

 

11.00 - 12.00 uur

Jeugdjudo

Jongens, meisjes 9+     jaar

Centrum van Beweging

Fabritiuslaan 2

 

 

 

 

 

 

Dinsdag

18.00 - 19.15 uur

Karate-do

Jongens, meiden vanaf ca. 6 jaar

Gymzaal St. Baptistschool

Anemonenweg 17

Donderdag

20.00 - 21.30 uur

Kamome Ryu

Dames, heren vanaf 14 jaar

Centrum van Beweging

Fabritiuslaan 2

 

Centrum van Beweging is het gymzaal bij de Den Deijlschool

 


 

Tafeltennis

         

Woensdag

19.00 - 20.30 uur

Tafeltennis

Jongens, meisjes t/m 16 jaar

Sporthal De Schulpwei

 

20.30 - 22.30 uur

Tafeltennis

Dames en heren vanaf 16 jaar

Sporthal De Schulpwei

 


 

Damesconditietraining, Yoga

           

Woensdag

19.30 - 20.30 uur

Damesconditietraining

Dames

St. Jan - Baptsistschool

Anemonenweg 17

Donderdag

20.15 - 21.15 uur

Yoga

Dames

St. Jan - Baptistschool

Anemonenweg 17